Drevené jedálenské sety

Drevené jedálenské sety

 

Kultúremu stolovaniu sa už v minulosti kládol obzvlášť veľký význam. Inak tomu nie je ani v súčasnosti. Spoločné stolovanie upevňuje rodinu a dokáže aj naprávať vzťahy. Na to aby tento efekt bol stopercentný potrebujete kvalitné jedálské sety. Drevené jedálenské sety od spoločnosti Mirek sa vyrábajú z vysoko kvalitného dreveného masívu čo je skutočnou zárukou dlhovekosti, elegancie a luxusu.

reštaurácia nábytok Mirek

reštaurácia nábytok Mirek

V našej širokej ponuke nájdete drevené jedálenské sety vyrobené z dubového, borovicového alebo brezového masívu. Veľkosť jedálenského stola je na vás a na dispozičnom riešení vašej jedálne. Ponúkame vám jedálenské sety pre 4, 6, 8 a dokonca aj 10 osôb. Prípadne ponúkame možnosť výroby jedálenského stola aj na mieru. V našej ponuke nájdete dokonalé jedálenské sety pre moderné domácnosti ako aj vidiecky jedálensky set, či dokonca luxusný vintage jedálenský set, ktorý je hitom tejto sezóny.

Spoločnosť Mirek svojimi dlhoročnými skúsenosťami dokáže skĺbiť luxus, eleganciu a praktickosť v jedno. Aj preto sme popredným dodávateľom nábytku v SR a ČR. Neváhajte preto a pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom, ktorý poznajú pravú kvalitu a luxus.

 

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *